Megatem EC-Lublin


20 stopni dla klimatu

Megatem EC

Diament Forbesa 2018

Informacja o wpływie promieniowania jonizującego

Nasi partnerzy biznesowi

» P.P.U. "Grovis"

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe GROVIS, jest wiodącą firmą na rynku usług dla telekomunikacji w regionie lubelskim. Zakres działań obejmuje centralną i południowo wschodnią część Polski. PPU GROVIS ma swoją siedzibę w Lublinie oraz Biuro w Warszawie. Posiada długoletnie doświadczenie w realizacji zadań inwestycyjnych.

» Towarzystwo Inwestycyjne "Elektrownia Wschód" S.A.

Towarzystwo Inwestycyjne "Elektrownia Wschód" S.A. to przedsiębiorstwo, które swoją działalność rozpoczęło w latach 90-tych XX wieku. Firma zajmuje się obecnie dostarczaniem energii elektrycznej do całego obszaru dawnego Daewoo Motor Polska. Dodatkowo TI "Elektrownia Wschód" S.A. zaopatruje w energię odbiorców położonych w pobliżu.

» MEGA-REM Sp. z o.o.

Spółka MEGA-REM to przedsiębiorstwo, które zajmuje się remontami i konserwacją urządzeń energetycznych.

» Odlewnia Żeliwa Lublin Sp. z o.o.

Odlewnia Żeliwa Lublin Sp. z o.o. rozpoczęła działalność 1 lutego 2002 roku kontynuując pięćdziesięcioletnią tradycję zakładu produkcyjnego. Przedmiotem jej produkcji są odlewy z żeliwa szarego i sferoidalnego dla branży motoryzacyjnej. Głównie korpusy silników, obudowy, tarcze, bębny hamulcowe oraz inne odlewy maszynowe i armaturę przemysłową.